Efektīva kokapstrāde

Dēļu kraušanas iekārtas – produktivitātes veiksmes atslēga!

Ja tā ir arī Jūsu kokzāģētavā, apsveriet iespēju par dēļu krāvēju sistēmas un dēļu iesaiņošanas tehnikas iegādi, kas nodrošinās efektīvu automatizācijas procesu un novērsīs dīkstāvi.

Noteikti esat pamanījuši, ka zāģmateriālu sakraušana ir viena no darbietilpīgākajiem un laikietilpīgākajiem kokapstrādes procesa posmiem? Ja tā ir arī Jūsu kokzāģētavā, apsveriet iespēju par dēļu kraušanas iekārtas un dēļu iesaiņošanas tehnikas iegādi, kas nodrošinās efektīvu automatizācijas procesu un novērsīs dīkstāvi. Šāds ieguldījums, automātiskās dēļu šķirošanas un pakošana iekārtas iegādē, atmaksāsies īsā laika posmā.

Pusautomātiska dēļu kraušanas sistēma

Šāda veida pusautomātiskajai dēļu pakošanas līnijai ir nepieciešams tikai viens darbinieks, kura galvenais uzdevums ir manuāli pacelt un sakraut dēļus kaudzītēs. Lai arī darbiniekam ar iekārtu ir jādarbojas manuāli, tā ir droša un atbilst visām darba drošības prasībām. Šī ir budžetam draudzīga opcija, kuru var izvēlēties, kā nākamo soli kokapstrādes materiālu automatizācijas procesa sekmēšanā.

Ja jaunas pakošanas sistēmas iegāde ir pārāk liels finanšu ieguldījums, vienmēr pastāv iespēja iegādāties lietotu dēļu un zāģmateriālu kraušanas līnijuSwedabo.lv ir viens no uzticamākajiem jaunas un lietotas kokapstrādes tehnikas un iekārtu tirgotājiem, kurš palīdzēs Jums atrast vai pat uzbūvēt vislabāko aprīkojumu Jūsu kokapstrādes uzņēmumam. Ieskatieties mūsu produktu katalogā vai piesakieties bezmaksas konsultācijai, sadaļā – kontakti.

Pilnībā automātiska kraušanas sistēma

Ja Jūs vēlaties, lai kokmateriālu plūsma no zāģēšanas līnijas vai šķirošanas līnijas būtu nepārtrauktā kustībā, iespējams, piemērotākais risinājums būs pilnībā automātiskas dēļu pakošanas sistēmas iegāde. Tā darbojas pilnībā automātiski, tādēļ nav arī nepieciešamība pēc pilnas slodzes darbinieka algošanas. Ir vēl daudz priekšrocību, kas var ietaupīt ražošanā izmantotos resursus, tādējādi palielināt ražošanas tempu un produktivitāti. Atkarībā no kraušanas sistēmas iespējām, kokmateriālus var sapakot sev velamā veidā – dēļu kārtošana ar spraugām, ar dažāda platuma dēļiem vai ar diagonālo nobīdi.

Starpliku automātiska ievietošana

Gandrīz katrs kokapstrādes uzņēmums dēļu kraušanas procesa laikā, starp dēļu kaudzes slāņiem liek starpliku līstītes. Šīs koka starplikas palīdz dēļu ātrākai žūšanai un ērtākai nosūtīšanai klientiem. To var darīt gan manuāli, gan ar automatizētu aprīkojumu, jeb automatizētu starpliku ievietošanas sistēmu. Pirmajā variantā to veic darbinieks, kurš stāv pie līnijas un ievieto starplikas vajadzīgajā dēļu slānī. Tas nozīmē, ka katru reizi, kad ir jāieliek starplika, viss dēļu kraušanas process ir jāpārtrauc. Otrajā variantā, tas tiek veikts automātiski, izmantojot automatizētu funkciju, kas iebūvēta dēļu pakošanas iekārtā. Tas ievieto starplikas iepriekš ieprogrammētos dēļu slāņos.

Šāda automātiskā starpliku ievietošanas funkcija nemaksā lēti, taču, ņemot vērā to, ka tas ievērojami atvieglo darbaspēka izmaksas un palielina sapakotās produkcijas apjomu un vispārējo procesa produktivitāti, tā ir šī ieguldījuma vērta opcija.

Related Posts