Mans Grozs

Aizvērt

Piedāvātie pakalpojumi

Mēs piedāvājam jaunas un lietotas kokapstrādes iekārtas, to detaļas un rezerves daļās. Mūsu tehniskie speciālisti var pielāgot Jūsu esošās iekārtas atbilstoši noteiktai tehniskajai specifikācijai vai telpām. Jūs esat īstajā vietā, ja meklējat kokapstrādes aprīkojumu, rezerves daļas vai remonta pakalpojumus. Mūsu uzņēmuma speciālisti un entuziasti ir gatavi palīdzēt Jūsu uzņēmumam, lai sasniegtu maksimālu efektivitāti ražošanas un citu darba posmu procesos!

- atrodiet jaunu vai lietotu rūpniecisko iekārtu;

- pārdodiet savu veco iekārtu;

- pasūtiet individuāli, izgatavotu kokapstrādes iekārtu;

- atrodiet palīdzību iekārtu demontāžā;

- uzziniet, kāda vaina ir aprīkojumā;

- saņemiet palīdzību uzstādīšanā un apkopē.

Mūs raksturo punktualitāte, augsta kvalitāte, laba komunikācija un profesionāla pieeja. Swedabo komandas speciālisti iedziļināsies katrā situācijā un ieteiks labāko risinājumu!

RAŽOŠANA

Bieži vien ir grūti atrast aprīkojumu, kas atbilstu savas kokzāģētavas telpu parametriem, tāpēc iespēja pasūtīt individuālu kokapstrādes aprīkojumu, ir labs risinājums šādai problēmai. Šo pakalpojumu piedāvājam arī mēs, Swedabo komanda, izgatavojot individuālu kokapstrādes un industriālo aprīkojumu no A līdz Z. Mūsu uzņēmuma profesionāļiem ir vairāku gadu pieredze kokapstrādes tehnikas ražošanā, un tieši šī pieredze ļauj mums būt ekspertiem šajā jomā. Swedabo speciālisti ražo plaša spektra iekārtas, - baļķu padeves trepes, dēļu pakošanas līnijas, dēļu un baļķu šķirošanas līnijas, dēļu galdi, dažādi konveijeri un citas iekārtas. Par ražošanas procesu un citām interesējošiem jautājumiem sazinieties ar mūsu komandu, mēs konsultēsim palīdzēsim rast labāko risinājumu!

DEMONTĀŽA

Ja tu nezini, kā pareizi atbrīvoties no kokapstrādes aprīkojuma, vai arī tas ir par lielu, lai to pārvietotu, tad Swedabo komanda šajā situācijā var palīdzēt!

Mēs piedāvājam gan kokapstrādes iekārtu demontāžu, gan uzstādīšanu, kā arī veicam iekārtu apkopi. Uzņēmuma uzdevums ir nodrošināt labākos pakalpojumus mūsu klientiem, rast racionālus risinājumus jebkurā situācijā. Vecās kokapstrādes tehnikas demontēšana notiek saskaņā ar īpašu procedūru, lai iekārtas daļas netiktu sabojātas. Pēc tam detaļas tiek marķētas, iezīmētas skices un tiek sapakotas transportēšanai.

Uzticiet demontāžas darbu mūsu profesionāļiem, kuri zina, kas ir visatbilstošākā pieeja demontāžai tieši Jūsu iekārtām, jo nepareiza demontāža var izraisīt lielus bojājumus detaļām. Sazinieties ar Swedabo komandu, un mūsu tehniķi demontēs Jūsu kokapstrādes iekārtu profesionāli un kvalitatīvi!

IEKĀRTU UZTURĒŠANA

Kokapstrādes nozarei izgatavotās iekārtas, tiek ražotas tā, lai tās būtu izturīgas, un pēc iespējas ilgāks būtu to kalpošanas laiks, bet tas nenozīmē, ka par tām nav jārūpējas. Svarīgi ir iekārtas uzturēt labā darba kārtībā, un sabojātās detaļas nepieciešams atjaunot, salabot vai nomainīt. Mēs esam gatavi palīdzēt novērst jebkādas tehniskas problēmas Jūsu iekārtām, sazinieties ar mums, ja nepieciešama palīdzība Jūsu kokapstrādes iekārtu labošanai!

Mēs specializējamies iekārtu restaurēšanā, - atjaunojam, piemēram, zāģus, mizotājus, dažādus konveijerus, baļķu galdus, kā arī gultņus, ritošo daļu, pārnesumus, cilindrus vai elektroniku.

KONSULTĒŠANA

Papildu kokapstrādes iekārtu ražošanai, tirdzniecībai, remontam un transportēšanai, mēs sniedzam arī konsultāciju pakalpojumus, lai palīdzētu atrast atbilstošākās iekārtas Jūsu uzņēmumam. Mēs ar prieku atbildēsim uz visiem Jūsu jautājumiem, kuri saistīti ar šo nozari, par iekārtām, ražošanas līnijām, aprīkojuma apkopi, remontu, rezerves daļām un citiem jums interesējošiem jautājumiem.

UZSTĀDĪŠANA

Vai Jums ir nepieciešamība uzstādīt kādu iekārtu? Swedabo piedāvā iekārtu ražošanu un un uzstādīšanu, kā arī jau iegādāta aprīkojuma uzstādīšanu! Mūsu komanda ir gatava uzstādīt gan sarežģītus metāla rāmjus, gan visu vadības sistēmu, elektroniku u.c. iekārtas. Mēs varam samontēt visa veida zāģēšanas iekārtas, konveijerus, mizotājus, ražošanas līnijas un daudzas citas kokapstrādes iekārtas.

Uzzini vairāk par Swedabo!

Sale

Unavailable

Sold Out