Pakalpojumi

Ja nepieciešamas jaunas vai lietotas kokapstrādes iekārtas, to rezerves daļas, restaurācija, remonts, kā arī citi pakalpojumi, tad šī ir īstā vieta, kur sākt!

Pakalpojumi

Nepieciešams padoms?

Swedabo.lv ir apvienojis zinošus speciālistus, kas sniegs konsultācijas, lai jūs atrastu kokapstrādes iekārtas un risinājumus, kas atbilst jūsu vai jūsu uzņēmuma vēlmēm un vajadzībām. Ar prieku palīdzēsim rast atbildes uz konkrētiem jautājumiem par iekārtām, ražošanas līnijām, iekārtu apkopi un remontu, rezerves daļām un citiem saistītiem jautājumiem šajā nozarē.

Nepieciešama palīdzība kokapstrādes iekārtu uzstādīšanā?

Swedabo.lv piedāvā uzstādīt jaunas vai jau iegādātas industriālās iekārtas. Mūsu komanda spēs uzstādīt gan sarežģītus metāla karkasus, gan visu vadības sistēmu, elektroniku u.c., lai jūs nekavējoties varētu uzsākt ražošanu. Montējam visa veida zāģēšanas iekārtas un kokzāģētavas, līnijas, konveijerus, mizotājus, ēveles formētājus un citas iekārtas.

Neziniet kā pareizi izjaukt esošo kokapstrādes iekārtu vai tā ir pārāk liela, lai to pārvietotu? Swedabo.lv komanda ir šeit, lai jums palīdzētu!

Mēs demontēsim jūsu vecās kokapstrādes iekārtas pēc noteiktas procedūras, lai to detaļas netiktu bojātas. Demontāžas laikā detaļas tiek marķētas, izgatavotas atbilstošas skices un tās tiek atbilstoši iepakotas transportēšanai.

Iekārtu izjaukšana var radīt lielus zaudējumus un bojājumus, ja nedarīsiet to pareizi, tāpēc uzticiet šo darbu zinošiem profesionāļiem, kas darbu veiks atbilstoši procedūrai. Sazinieties ar Swedabo.lv komandu un mūsu tehniķi paveiks visu darbu jūsu vietā!

Vai nezināt kā pareizi veikt iekārtu apkopi?

Kokapstrādes iekārtas tiek ražotas pēc iespējas izturīgākas, lai pagarinātu to kalpošanas mūžu. Tomēr ir svarīgi arī uzturēt iekārtu labā darba kārtībā un bojājumu gadījumā salabot nepieciešamās detaļas.

Mēs labprāt izmantosim savu pieredzi kokapstrādes iekārtu remontā un apkopē, lai palīdzētu jums novērst jebkāda veida tehnikās problēmas. Sazinieties ar mums, ja jums ir nepieciešama palīdzība: novērtējiet situāciju un atrodiet bojājuma cēloni vai remontējiet un nomainiet aprīkojumu, ja rodas lieli bojājumi.

Jaunā pasaules kārtība pieprasa uzņēmumiem būt elastīgiem katrā projektā, pie kura tie strādā. Lai ietu līdzi laikam, Swedabo.lv ir izveidojis arī profesionālu inženieru komandu, kas specializējas projektēšanā un sniedz pilnu CAD rasēšanas un inženierijas pakalpojumu komplektu. Mūsu inženieri ir pieredzējuši un spēj uzņemties jebkuru projektu. Mēs projektējam detaļas un ražošanas iekārtas, lai palīdzētu Jums uzlabot ražošanas efektivitāti.

Mēs varam nodrošināt:

  • Iekārtu projektēšanu;
  • Ražošanas tehnoloģisko shēmu izstrādi;
  • Iekārtu un mehānismu aprēķinu veikšana, simulēšana;
  • Rasējumu un dokumentācijas sagatavošanu;
  • Iekārtu ražošanas konsultācijas.

Esam specializējušies un varam piedāvāt kokapstrādes iekārtu restaurāciju. Veicam restaurācijas darbus tādām iekārtām kā: mizotāji, zāģi, skaldītāji, fasētāji, konveijeri, baļķu galdi un līnijas. Atjaunojam visu nepieciešamo - gultņus, ritošo daļu, zobratus, cilindrus, elektroniku.