Par mums

Swedabo.lv stāsts aizsākās Zviedrijā ar kokvedēju un mežistrādes tehnikas tirdzniecību. Uzņēmumam augot un attīstoties tika apgūtas jaunas nozares, kas radīja lielu pieprasījumu no kokapstrādes uzņēmumiem Latvijā, kā rezultātā tika nodibināts Swedabo.lv.

Lasi tālāk, lai par mums uzzinātu vairāk!

Mūsu darbības virzieni

Uzņēmuma darbības pamatvirzieni ir jaunu un lietotu kokapstrādes iekārtu, ekipējuma un detaļu tirdzniecība. Papildus tirdzniecībai, specializējamies kokapstrādes iekārtu demontāžā, uzstādīšanā, apkopē, remontā un sniedzam konsultācijas. Ar mūsu tehnisko inženieru palīdzību spējam pielāgot arī jaunas iekārtas jau esošām ražotnēm.

Iegūstot zināšanas un pieredzi industriālo iekārtu tirdzniecībā, kā arī būtiski palielinoties pieprasījumam uz atkritumu šķirošanu, Swedabo.lv nolēma savai darbībai pievienot atkritumu apsaimniekošanas nozari. Piedāvājam pilnīgi jaunas iekārtas, līnijas, gatavos risinājumus un sistēmas otrreizējai atkritumu pārstrādei un apstrādei.

Mēs esam industriālo kokapstrādes iekārtu speciālisti un entuziasti, kas vēlas palīdzēt jums un jūsu uzņēmumam sasniegt maksimālu efektivitāti katrā ražošanas posmā!

Mūsu mērķi un vērtības

Swedabo.lv mērķis ir būt par vienu no vadošajiem uzņēmumiem savā nozarē. Piedāvāt iekārtas un risinājumus, kas nodrošinās nepārtrauktu darba ciklu, samazinās cilvēkresursu iesaisti un kopējās izmaksas, ļaujot saražot vairāk, pēc iespējas īsākā laikā. Mēs zinām – laiks un izmaksas uzņēmējdarbībā ir ļoti svarīgas!

Mūsu pamatvērtības ir punktualitāte, augsta kvalitāte, padziļināta komunikācija un profesionāla pieeja darbā ar klientiem. Mēs iedziļināmies katrā situācijā un iesakām labāko risinājumu.

Zīmoli

Swedabo.lv patstāvīgi tiecas uz attīstību, jaunām sadarbībām un piedāvājuma
paplašināšanu, lai mūsu klienti sasniegtu jaunas ražošanas virsotnes!

Šobrīd sadarbojamies ar tādiem zīmoliem kā:  ARIVislanda - LINCK - Söderhamn Eriksson - Waco - Weinig - Wadkin - Primultini - AKE - Cambio - Nicholson - ERJO - BRUKS - Tähkä - Maier - Möckeln - Rema - ALMAB - KALLFASS - Jonsered - Canali - HewSaw - Valon Kone - HBS - BEZNER - XtraSharp Machinery un citiem.

Zvaniet mums vai sazinieties aizpildot kontaktformu!

Palīdzēsim ikvienā jautājumā, kas saistīts ar iekārtām, ražošanas līnijām, iekārtu apkopi un remontu, rezerves daļām un citiem saistītiem jautājumiem šajā nozarē.